WYRAŹ SIEBIE W RUCHU

Nissan Juke

Zamów jazdę próbną

Interior_Design_JUKE_large

SPORTOWA, MASYWNA SYLWETKA CROSSOVERA

Niech nic Cię nie spowalnia. Dzięki podwyższonym parametrom technicznym i śmiałej sylwetce crossovera, nowy Nissan JUKE charakteryzuje się większym prześwitem, wysoką linią nadwozia oraz głębokimi łukami nadkoli. Mocno zaokrąglona przednia szyba oraz ukryte uchwyty tylnych drzwi podkreślają integralność konstrukcji, która zapewnia wysoką aerodynamikę auta. Zachwycaj otoczenie solidną, silną sylwetką swojego samochodu i zrób wrażenie, wybierając jeden z nowych żywych kolorów (Słoneczny żółty lub Atramentowy granat).

EKSKLUZYWNE CECHY STYLISTYCZNE

Aby jeszcze bardziej podkreślić oryginalność Twojego nowego Nissana JUKE, podrasowaliśmy nieco niektóre elementy: przygotuj się na nowy wygląd osłony chłodnicy oraz nowe zderzaki z przodu i z tyłu. Umieściliśmy również kierunkowskazy w lusterkach bocznych oraz dorzuciliśmy nowiutkie felgi ze stopów metali lekkich w rozmiarze 18” dla dodatkowego efektu.

PRZESTRONNY Z TYŁU I NAD GŁOWĄ

OTWIERANY SZKLANY DACH I WIĘKSZA PRZESTRZEŃ BAGAŻNIKA

Nowy Nissan Juke przekracza granice konwencji. Dzięki dużemu, otwartemu szklanemu dachowi wnętrze zalane jest światłem i przepełnione świeżym powietrzem, kreując przestrzenne otoczenie w czasie jazdy. A ponieważ wolnego miejsca nigdy za wiele, powiększyliśmy pojemność bagażnika o całe 40% (354L).

ROZŚWIETL SWOJĄ DROGĘ

Cóż lepiej zapewni Ci optymalne oświetlenie na drodze, niż kombinacja lamp ksenonowych i lamp LED? Atrakcyjnie wyglądające lampy LED zostały zainstalowane w nowych oprawach górnych z przodu i z tyłu, w celu zapewnienia lepszej widoczności w ciągu dnia. Natomiast w reflektorach zastosowaliśmy technologię ksenonową dla najwyższej wydajności i natychmiastowego uzyskania odpowiedniej intensywności oświetlenia. Nowy Nissan JUKE charakteryzuje się futurystyczną stylistyką crossovera oraz zastosowaniem innowacyjnych technologii, które jednocześnie poprawiają widoczność i same wpadają w oko.

INNOWACJE, KTÓRE POMAGAJĄ LEPIEJ KONTROLOWAĆ JAZDĘ

Nowy Nissan Juke posiada mnóstwo inteligentnych technologii, które poprawiają kontrolę i bezpieczeństwo na drodze. Reflektory ksenonowe, przednie i tylne światła LED nie tylko mają świetny wygląd, lecz zwiększają widoczność, tak abyś mógł wszystko dostrzec i zostać dostrzeżonym. System kamer 360 ° zapewnia Ci panoramiczny widok wokół Twojego Nissana Juke w trakcie parkowania i wolnych manewrów. Zestaw technologii Safety Shield powiadomi Cię, jeśli zaczniesz niekontrolowanie zjeżdżać z obranego pasa ruchu i ostrzeże jeśli inny pojazd ukryje się w martwym polu lusterek Twojego samochodu. Nie martw się już niczym, co może pojawić się na drodze – Twój Nissan Juke jest jak druga para oczu.

SKONFIGURUJ SWOJEGO NISSANA JUKE DZIĘKI LICZNYM OPCJOM PERSONALIZACJI WNĘTRZA

Nadaj swojemu samochodowi własny styl dzięki licznym opcjom personalizacji nowego Nissana Juke.

Wybierz spośród różnych elementów wykończenia, materiałów tapicerki i kolorów wykończeń i detali, m.in. w konsoli centralnej i dźwigni zmiany biegów. Bez względu na to, jaki kolor wolisz – biel, czerwień, żółć lub czerń – z łatwością wyrazisz swoją osobowość na wiele różnych sposobów i poczujesz się w swoim crossoverze jak u siebie.

INDYWIDUALNY STYL I FUNKCJONALNOŚĆ ZREDEFINIOWANE!

Wybierz oryginalna stylistykę nowego Nissana Juke. Sportowy charakter wnętrza uwolni w Tobie ducha kierowcy wyścigowego, a wygodne fotele na wszystkich 5 miejscach sprawią , że będziesz mógł się dzielić tymi doznaniami także z przyjaciółmi. Zajmij miejsce w sportowych fotelach, które dzięki opcjom personalizacji mogą wyrazić Twój indywidualnych charakter i styl. Konsola centralna oraz szereg innych elementów sprawią, że poczujesz się jak na torze wyścigowym. Dodatkowo, zmieniona konstrukcja bagażnika oferuje teraz 40% więcej przestrzeni na bagaż i może być adaptowana poprzez złożenie oparć foteli z tyłu.

MOC I WYDAJNOŚĆ DOSTOSOWANE DO TWOJEGO STYLU JAZDY

Nie idź na kompromis: silnik nowego Nissana Juke jest jednocześnie mocny i wydajny, a zastosowane w samochodzie technologie dadzą Ci przewagę na ulicach miasta. Na przykład System Nissan Dynamic Control zapewnia prostą obsługę za pomocą dwuwarstwowego interfejsu oraz pozwala wybrać tryb Normal, Sport lub Eco, zależnie od Twojego stylu jazdy. Ponadto możesz odpowiednio dostosować silnik do swojego Nissana Juke, wybierając pomiędzy nowym silnikiem 1,2 l Turbo a silnikiem New Generation 1,6 l DIG-T 190 KM, z których oba wyposażone są w technologię stop-start i posiadają imponujący moment obrotowy. Bez względu na to, co wybierzesz, możesz mieć pewność co do osiągów swojego crossovera.

images

Masz pytania? Zadzwoń do nas.


Łukasz Bryś
Łukasz Bryś
Salon Koszalin
tel. 94-343-88-90

Piotr Pięta
Piotr Pięta
Salon Koszalin
tel. 94-343-88-90

Arkadiusz Winiarski
Arkadiusz Winiarski
Salon Szczecin
tel. 91-466-87-00

nowy xtrail nissan

Nowy Nissan X-Trail

Zobacz więcej >
Kampania Zimowa Nissan

Nie daj się zaskoczyć zimie! Specjalne ceny !

Zobacz więcej >
Wyprzedaż Nissan

Wyprzedaż w Nissan Polmotor!

Zobacz więcej >

NISSAN POLMOTOR

NISSAN POLAND

Nissan

O Firmie

Kontakt

Salony Nissan

Nissan Szczecin

Nissan Szczecin
ul. Struga 71
tel. 091-466-87-00
nissan@polmotor.pl

Nissan Szczecin
pon.-piątek:
salon: 8:00-18:00
serwis: 8:00-18:00
soboty: 8:00-14:00

Nissan Szczecin

Salony Hakena
Rondo Hakena
70-001 Szczecin
Tel: 91-822-85-55
Tel. 722 011 011

Salon Hakena:
pon.-piątek:
salon: 8:00-18:00
serwis: 8:00-18:00
soboty: 8:00-14:00

Nissan Koszalin

Nissan Koszalin
Stare Bielice 8B-1
Biesiekierz
tel. 094-343-88-90
tel. 094-343-88-99

Nissan Koszalin
pon.-piątek:
salon: 8:00-18:00
serwis: 8:00-18:00
soboty: 08:00 - 14:00

Nissan Serwis

Serwis Szczecin
tel. (91) 466 87 07

Serwis Koszalin
tel. (94) 343 88 90

Blacharnia-lakiernia
Tel. 722 011 011

pon.-piątek:
8:00-17:00
sobota: 8:00-14:00

NISSAN POLMOTOR 2015 Wszystkie prawa zastrzeżone.

GRUPA POLMOTOR: Polmotor.pl