NOWY NISSAN JUKE

Wyraziste linie, spektakularne światła, intrygujące akcenty i charakterystyczny dach. Nowy design Nissana Juke robi wrażenie elegancką aerodynamiką, która przyciąga wszystkie spojrzenia.

CZYTAJ WIĘCEJ

NISSAN ARIYA od 840 zł NETTO/MIES. W LEASINGU SELECT

Doświadcz japońskiego DNA i niezwykłej przyjemności prowadzenia pojazdu z napędem elektrycznym. Wybierz pakiet korzyści najlepszy dla Ciebie. Spraw sobie prezent, na jaki zasługujesz.

CZYTAJ WIĘCEJ

NISSAN LEAF JUŻ OD 655 ZŁ BRUTTO/MIES. W KREDYCIE SELECT (RRSO OD 0%)

Dołącz do rodziny Nissana – zostań właścicielem jednego z naszych modeli. Sprawdź, jak połączyliśmy najnowsze technologie, systemy bezpieczeństwa, funkcjonalność i atrakcyjny design.

CZYTAJ WIĘCEJ

Skorzystaj z kredytu 0%

Nissan wprowadza rewolucyjny program finansowania dla modeli Qashqai, Juke i X-Trail.

CZYTAJ WIĘCEJ
Sprawdź nasze oferty

PROMOCJE SERWISOWE

Zwiększ atrakcyjność latem i zadbaj o bezpieczeństwo zimą – skorzystaj ze specjalnej oferty na koła dedykowanej dla kupca nowego Nissana Qashqai.
 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nissan X-TRAIL w naszym salonie!

Zapraszamy do naszych salonów! Poznaj SUVa, który nie lęka się żadnego zadania. Nowy X-Trail jest dostępny w wersji 5- oraz 7-miejscowej, co umożliwi komfortowe wyjazdy w gronie rodziny i przyjaciół. Cechuje go muskularny styl połączony z intuicyjnymi technologiami, w...

CZYTAJ WIĘCEJ

Nissan ARIYA

Już niebawem w naszych salonach!

CZYTAJ WIĘCEJ

OCENA STANU TECHNICZNEGO ZA 99 ZŁ

Standardowy zakres EVHC poszerzony o m.in.:

- sprawdzenie jakości płynu chłodzącego,
- sprawdzenie jakości płynu hamulcowego,
- test sprawności akumulatora,
- pomiar głębokości bieżnika.

CZYTAJ WIĘCEJ

Połowa elektrycznego Nissana Leaf

Prawdziwa atrakcja dla fanów motoryzacji i elektromobilności! Specjalnie dla Was zaprezentujemy połowę auta elektrycznego podczas Szczecińskiego Półmaratonu! To jedyna taka okazja w Szczecinie i województwie! Zapraszamy Was serdecznie!

CZYTAJ WIĘCEJ

NISSAN LEAF z możliwością ubiegania się o dopłaty rządowe


100% ELEKTRYCZNY Z DOMOWĄ STACJĄ ŁADOWANIA WALLBOX ZA 1 ZŁ. DOSTĘPNY W PROGRAMIE RZĄDOWYCH DOPŁAT DO ZAKUPU SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH

CZYTAJ WIĘCEJ

Spotkanie biznesowe organizowane przez BSC Business Stal Club

Cieszymy się, że powróciły śniadania biznesowe organizowane w ramach BSC Business Stal Club. To świeta możliwość do zaprezentowania naszych produktów nowej grupie klientów z województwa Lubuskiego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Thomson Anders Zawodnik stali Gorzów i elektryczny Nissan Leaf

Kto z Was widział Andersa w Gorzowie i okolicach? Jeżeli nie mieliście okazji, zapraszamy do obejrzenia materiału video. Posłuchajcie wrażeń z jazdy w pełni elektrycznym samochodem od Zawodnika Stali Gorzów.

CZYTAJ WIĘCEJ
W SOCIAL MEDIA