Nissan Finance

Najłatwiejszy sposób aby wsiąść za kierownicą wymarzonego Nissana

W Nissan Finance opracowaliśmy pomysłowy, praktyczny i innowacyjny sposób na zakup wymarzonego Nissana.
Aby ułatwić nabycie wybranego samochodu bez względu na budżet, Nissan Finance oferuje szeroki wybór specjalistycznych produktów i usług finansowych, które zapewniają elastyczność, bezpieczeństwo i poczucie pewności podczas zakupu i użytkowania Nissana.

Nissan Finance to pełna gama produktów finansowych dopasowanych do wymagań każdego klienta, stworzona z myślą o różnych potrzebach i sytuacjach życiowych. Klient dokonuje wszystkich czynności związanych z zawarciem umowy o finansowanie w salonie wybranego dealera Nissana.

Dzięki ofercie NISSAN FINANCE w prosty sposób staniecie się Państwo posiadaczem nowego samochodu marki Nissan jak również samochodu używanego zakupionego w Sieci Autoryzowanych Dealerów Nissan w Polsce.

RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce i RCI Leasing Polska Sp. z o.o. są częścią Grupy RCI Banque, finansowej instytucji należącej do Aliansu Renault Nissan. Naszą ofertę finansową Nissan Kredyt i Nissan Leasing adresujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i do firm. Na bieżąco opracowujemy nowe, interesujące produkty finansowe i usługi, aby nic nie mogło stanąć na drodze do radości i satysfakcji płynącej z jazdy samochodem marki Nissan.

W celu zapoznania się ze szczegółami ofert zapraszamy do Autoryzowanych Dealerów Nissana.

Cechy naszego finansowania

Niska, stała rata
Dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw
Po zakończeniu umowy wymień na nowy
W SOCIAL MEDIA