NISSAN JUKE – COUPÉ CROSSOVER

Poruszająca moc hybrydy

Stworzony, by zachwycać. Nissan Juke z napędem hybrydowym

Za kierownicą tego zelektryfikowanego modelu poczujesz prawdziwe emocje. Nissan Juke Hybrid wyposażony jest w najnowocześniejszą technologię, która łączy atuty silnika elektrycznego i benzynowego, oferując do 19% niższe zużycie paliwa. Dzięki temu jazda jest przyjemna, precyzyjna, cicha i wydajna. Nissan Juke może być również wyposażony w silnik benzynowy DIG-T o mocy 114 KM z ręczną skrzynią biegów lub przekładnią automatyczną DCT.

Poczuj, jak samochód doskonale reaguje na pedał przyspieszenia dzięki natychmiastowemu momentowi obrotowemu silnika elektrycznego. Technologia, w którą wyposażony jest Nissan Juke Hybrid, wykorzystuje bezsprzęgłową, inteligentną przekładnię wielotrybową inspirowaną samochodami Formuły E, gdzie silnik elektryczny i benzynowy pracują niezależnie lub razem, zapewniając większą szybkość reakcji i dynamikę prowadzenia. Pojazd wybiera jeden z trybów, aby dopasować się do stylu kierowcy, zapewniając moc i przyjemność z jazdy.

Odważny i unikatowy design

Żółty kolor nadwozia nawiązuje do poprzedniej, kultowej generacji modelu Juke i został wprowadzony na prośby naszych Klientów. Nowy lakier jest nieco jaśniejszy, dzięki czemu samochód wygląda bardziej nowocześnie i wyraziście. Podkreśla też odważny design, podobnie jak nowa wersja wyposażenia N-Sport, dzięki której nie pozostaniesz niezauważony.

Dostosowany do Twoich potrzeb

Odświeżyliśmy wnętrze kultowego Nissana Juke. Kabina zyskała dzięki nowym materiałom i lepszej jakości wykończeniu, a ekran inforozrywki o przekątnej 12,3'' należy do największych w swojej klasie.


 

INSPIRUJĄCA TECHNOLOGIA

Nissan Intelligent Mobility

Pakiet Nissan Intelligent Mobility odmienia sposób jazdy dzięki technologiom1, które zapewnią łączność ze światem, pewność siebie za kierownicą i niezapomniane doznania. Teraz będziesz bardziej świadomy na drodze i możesz liczyć na wsparcie, gdy go potrzebujesz. Wszystko staje się łatwiejsze dzięki synchronizacji Nissana Juke z kompatybilnym smartfonem i otaczającym światem.

Technologia ProPILOT Assist

Dostępny w samochodach ze skrzynią DCT, system ProPILOT Assist pomaga zachować ustaloną odległość od samochodu poprzedzającego, a także utrzymać samochód na środku pasa ruchu, również na łagodnych zakrętach.

Inteligentny system kamer 360°

System kamer 360° z podzielonym ekranem zapewnia widok samochodu z przodu, z tyłu i od strony krawężnika, aby ułatwić parkowanie i poruszanie się w ciasnych miejscach.

Inteligentny system ostrzegania o możliwości kolizji

Inteligentny system ostrzegania o możliwości kolizji obserwuje dwa pojazdy jadące przed Tobą. Po wykryciu ich nagłego hamowania, system wyemituje dźwiękowe i wizualne sygnały ostrzegawcze, abyś zwolnił.

OPCJE ŁĄCZNOŚCI

W kontakcie ze światem

Dzięki inteligentnym technologiom Nissana możesz zsynchronizować swój cyfrowy świat z samochodem. Korzystaj między innymi z ulubionych list odtwarzania i aplikacji oraz ustaw cel podróży. 

Doskonała łączność

Aplikacje Apple CarPlay™ lub Android Auto™ umożliwiają integrację smartfona z samochodem, aby podróż była jeszcze łatwiejsza i bezpieczniejsza. Aplikacja NissanConnect Services lokalizuje Twój pojazd w czasie rzeczywistym, pokazuje ile masz jeszcze paliwa oraz sprawdzi czy zamknąłeś samochód, a w razie potrzeby zrobi to zdalnie.

NissanConnect Services

Aplikacja NissanConnect zapewnia niesamowite możliwości dzięki łatwej w obsłudze aplikacji, która przypomni Ci, gdzie zaparkowałeś, ile masz jeszcze paliwa oraz sprawdzić czy zamknąłeś drzwi samochodu na kluczyk, a w razie potrzeby zablokować je zdalnie.

W SOCIAL MEDIA