NISSAN JUKE – COUPÉ CROSSOVER

Poruszająca moc hybrydy

Odkryj układy napędowe Nissana Juke

Nissan Juke Hybrid wyposażony został w inteligentną przekładnię hybrydową, która zmienia tryby jazdy, dopasowując się do warunków drogowych. Dzięki temu można cieszyć się szybką, cichą i wydajną jazdą przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia paliwa (5 l/100 km w cyklu mieszanym wg WLTP). Dostępna jest również opcja z silnikiem benzynowym o mocy 114 KM.

Odważny i unikatowy design

Wyraziste linie, spektakularne światła, intrygujące akcenty, 19-calowe felgi ze stopu metali lekkich i charakterystyczny dach. Nowy design Nissana Juke robi wrażenie elegancką aerodynamiką, która przyciąga wszystkie spojrzenia.

Dostosowany do Twoich potrzeb

Większy i bardziej przestronny od poprzedniej wersji, z jeszcze większą przestrzenią ładunkową, Nissan Juke gotowy jest wspierać każdy styl życia.


 

INSPIRUJĄCA TECHNOLOGIA

Nissan Intelligent Mobility

Pakiet Nissan Intelligent Mobility odmienia sposób jazdy dzięki technologiom1, które zapewnią łączność ze światem, pewność siebie za kierownicą i niezapomniane doznania. Teraz będziesz bardziej świadomy na drodze i możesz liczyć na wsparcie, gdy go potrzebujesz. Wszystko staje się łatwiejsze dzięki synchronizacji Nissana Juke z kompatybilnym smartfonem i otaczającym światem.

Technologia ProPILOT Assist

Dostępny w samochodach ze skrzynią DCT, system ProPILOT Assist pomaga zachować ustaloną odległość od samochodu poprzedzającego, a także utrzymać samochód na środku pasa ruchu, również na łagodnych zakrętach.

Inteligentny system kamer 360°

System kamer 360° z podzielonym ekranem zapewnia widok samochodu z przodu, z tyłu i od strony krawężnika, aby ułatwić parkowanie i poruszanie się w ciasnych miejscach.

Inteligentny system ostrzegania o możliwości kolizji

Inteligentny system ostrzegania o możliwości kolizji obserwuje dwa pojazdy jadące przed Tobą. Po wykryciu ich nagłego hamowania, system wyemituje dźwiękowe i wizualne sygnały ostrzegawcze, abyś zwolnił.

OPCJE ŁĄCZNOŚCI

W kontakcie ze światem

Dzięki inteligentnym technologiom Nissana możesz zsynchronizować swój cyfrowy świat z samochodem. Korzystaj między innymi z ulubionych list odtwarzania i aplikacji oraz ustaw cel podróży.

Doskonała łączność

Aplikacje Apple CarPlay™ lub Android Auto™ umożliwiają integrację smartfona z samochodem, aby podróż była jeszcze łatwiejsza i bezpieczniejsza.

NissanConnect Services

Aplikacja NissanConnect zapewnia niesamowite możliwości dzięki łatwej w obsłudze aplikacji, która przypomni Ci, gdzie zaparkowałeś, ile masz jeszcze paliwa oraz sprawdzić czy zamknąłeś drzwi samochodu na kluczyk, a w razie potrzeby zablokować je zdalnie.

W SOCIAL MEDIA