ZAAWANSOWANY TECHNOLOGICZNIE COUPÉ CROSSOVER

DESIGN

Wyjątkowy i niepowtarzalny wygląd

Nissan Juke jest niezwykle oryginalny i pod względem stylistycznym niepowtarzalny. Wyraziste linie i wyjątkowe światła odgywają główną rolę. Nowy design Nissana Juke robi wrażenie elegancką aerodynamiką, która zapewnia cichą i ekonomiczną jazdę.

STYLISTYKA WNĘTRZA

Zachwycające rozwiązania

Wygodne, ergonomiczne sportowe fotele zapewniają niezawodne wsparcie kierowcy i pasażerowi. 
Deskę rozdzielczą polubią osoby ceniące nowoczesne rozwiązania w samochodzie. Elementy wnętrza lakierowano błyszczącym lakierem.

Więcej stylu dzięki kombinacji dwóch kolorów

Zestawienia dwóch kolorów nadają modelowi JUKE wyrazistego charakteru i pozwalają w idealny sposób wyrazić swój styl. Tym samym JUKE wyróżnia się z tłumu. 15 różnych kombinacji kolorów sprawia, że wybór idealnej pary może być wyjątkowo trudną decyzją.


 

INTELIGENTNA INTEGRACJA

Doskonała łącznść

Aplikacje Apple CarPlay™ i Android Auto™ umożliwiają integrację smartfona z samochodem, aby podróż była jeszcze łatwiejsza i bezpieczniejsza. Jest to lepszy sposób korzystania z telefonu, pozwala bardziej skupić się na drodze. Twój Nissan Juke może nawet działać jak mobilny hotspot Wi-Fi, umożliwiający podłączenie kilku urządzeń.

Każda historia ma swojego bohatera

NISSAN JUKE KIIRO

Zasiądź za kierownicą samochodu, obok którego nie można przejść obojętnie. Charakterystyczne żółte akcenty, szary matowy lakier, unikatowy wzór Kiiro na dachu oraz czarne lśniące alufelgi sprawią, że nie pozostaniesz niezauważony.

Porywający styl

Okaż swoje intrygujące oblicze za kierownicą Nissana Juke Kiiro, który kryje w sobie ducha Batmana. Wyróżnij się z tłumu dzięki 19-calowym, lakierowanym na czarno aluminiowym alufelgom, akcentom stylistycznym w soczyście cytrynowym kolorze oraz charakterystycznemu wzorowi dachu i logo Kiiro.

W kontakcie ze światem

Miej wszystko pod swoją kontrolą. Wysokiej jakości wykończenie, stylowy design i wygodne, pikowane fotele przyciągną wzrok każdego. Usługi NissanConnect2 z pakietem najnowszych technologii zapewniają intuicyjny dostęp do wielu gadżetów, które pozwolą Ci się odnaleźć w każdej sytuacji.