Nissan Townstar Van

Kompaktowy Van Nissana

Zelektryzuj przyszłość swojej firmy

Przy mniejszych kosztach eksploatacji w stosunku do pojazdu z silnikiem wysokoprężnym, elektryczny Nissan Townstar to dobre rozwiązanie dla firmy. Imponujący, łączny zasięg do 300 km, czyli najdłuższy w segmencie, pozwala pokonać nawet najdłuższe trasy w ciągu dnia, a bezemisyjny układ napędowy umożliwia dotarcie do wszystkich zakątków miasta.

Odkryj nowy standard

Nissan Townstar wyznacza nowe standardy w klasie vanów, oferując najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa, opcje łączności i funkcje wspomagające kierowcę, które zwykle są dostępne tylko w samochodach osobowych.

Twój świat w zasięgu ręki

Wyjątkowa atrakcyjność wnętrza Nissana Townstar wynika nie tylko z wysokiej jakości materiałów wykończeniowych i ergonomicznej konstrukcji. Najnowocześniejsze opcje łączności zapewniają bezproblemową współpracę smartfona z samochodem oraz obsługę aplikacji, muzyki i wiadomości od współpracowników i klientów. Praktyczne schowki pomogą utrzymać porządek, kiedy Ty skupiasz się na swoim biznesie. 

Napędzany przyszłością

Nissan Townstar to pewność osiągów i oszczędności. Elektryczny układ napędowy pozwala cieszyć się jazdą bez emisji spalin, a wydajny silnik benzynowy spełniający normę Euro 6D wyposażono w tryb ECO, który pozwala obniżyć zużycie paliwa.

W SOCIAL MEDIA