NOWY NISSAN X-TRAIL

Zupełnie nowy wymiar zelektryfikowanego napędu

e-POWER

e-POWER to innowacyjna technologia Nissana, polegająca na wykorzystaniu silnika benzynowego jedynie do wytwarzania energii dla silnika elektrycznego, który napędza pojazd. Efektem jest precyzyjna i cicha jazda bez konieczności podłączenia do sieci elektrycznej. Dostępny jest także układ e-4ORCE 4WD, który zapewnia jeszcze więcej mocy i stabilne manewry.

Gotowy gdziekolwiek jesteś

Napęd e-POWER to wyjątkowa, zelektryfikowana technologia, która wykracza poza technologię hybrydową. Poczuj przyjemność prowadzenia samochodu elektrycznego za sprawą naszego nowego układu napędowego e-POWER w Nissanie X-Trail. e-POWER to unikalna technologia Nissana, która jest czymś innym niż rozwiązania w tradycyjnym silniku hybrydowym. Polega na wykorzystaniu silnika benzynowego jedynie do wytwarzania energii dla silnika elektrycznego, który napędza pojazd. Dzięki temu jazda jest bardziej cicha i oszczędna.

e-4ORCE

Zelektryfikowany, innowacyjny napęd e-POWER z napędem na wszystkie koła. To właśnie e-4ORCE.

Ten mocny zelektryfikowany napęd zapewni przyjemność z podróżowania kierowcy i pasażerom. e-4ORCE to innowacyjna technologia zapewniająca napęd na wszystkie koła i idealną równowagę między mocą a niespotykaną kontrolą samochodu. Większą przyczepność i stabilne prowadzenie masz w pakiecie.

e-Shifter: automatyczna skrzynia biegów

Pięknie zaprojektowany przełącznik e-Shifter umożliwia wybór trybów jazdy. Tradycyjny tryb D oraz tryb B zapewniający zwiększone hamowanie, a co za tym idzie lepsze odzyskiwanie energii dostępny w modelach z napędem e-POWER oraz e-4ORCE.

Komfort i stabilność niezależnie od zajmowanego miejsca

Przyspieszanie, hamowanie i skręcanie - wszystko to wpływa na stabilność jazdy. Nissan X-Trail nowej generacji z napędem e-4ORCE 4WD zapewnia niemal idealny rozkład masy i precyzyjną kontrolę momentu obrotowego, co przekłada się na płynną i stabilną jazdę. Wypoczęci i zrelaksowani pasażerowie podziękują Ci po dotarciu na miejsce, bez względu na to, gdzie siedzieli w samochodzie.

DESIGN

Design i przygoda bez kompromisów

Podróżuj w dobrym stylu Nissanem X-Trail nowej generacji.


Nowy Nissan X-Trail zapewnia wyjątkowe wrażenia podczas każdej podróży. Smukłe reflektory LED, imponujący grill i muskularna przód sprawią, że wyróżnisz się z tłumu.

Reflektory LED

Imponujące reflektory LED harmonijnie wpisują się w piękny design samochodu.

Tylne światła w kształcie boomerangu podkreślają niepowtarzalny charakter Nissana X-Tail w nocy.

Elementy zewnętrzne

Charakterystyczny grill w kształcie litery "V" podkreśla przynależność modelu X-Trail nowej generacji do marki Nissan. 

20'' felgi ze stopu metali lekkich przyciągną niejedno spojrzenie.

STYLISTYKA WNĘTRZA

Zelektryfikowany pięcio- lub siedmiomiejscowy samochód, który pomieści wszystkich i wszystko

Zabierz nawet 7 osób i pożegnaj się z kłótniami o to, kto zajmie najlepsze miejsce. Masz do dyspozycji wejścia USB z przodu i z tyłu, a także elastyczny system aranżacji przestrzeni bagażowej. Dostępne przegrody ułożyć można w 16 różnych konfiguracjach.

Konfiguracja miejsc

Kabina samochodu jest dla Ciebie: od ergonomicznych foteli zapewniających komfort podróżowania na długich trasach po modułową przestrzeń bagażową. Twoje potrzeby są priorytetem. Znajdź idealną konfigurację dla całej rodziny, od 2 do 5 osób lub opcjonalnie dla 7 pasażerów. Siedzenia w drugim rzędzie z konstrukcją przesuwną 60:40 zapewniają pasażerom z tyłu optymalną wygodę podczas jazdy.

BEZPIECZEŃSTWO I WSPARCIE KIEROWCY

Zaawansowane technologie przychodzą z pomocą

Bezpieczeństwo i czujność to coś naturalnego za kierownicą nowego Nissana X-Trail. Dostępne w samochodzie systemy bezpieczeństwa wykrywają, ostrzegają i reagują na sytuację na drodze. Zaawansowana technologia ProPILOT czuwa nad Tobą podczas każdego manewru, na autostradzie i w mieście.

Inteligentny system ostrzegania o możliwości kolizji

Dodatkowa para oczu, która pomaga uniknąć zagrożeń na drodze. System potrafi wykryć pojazdy z przodu, które nagle zwalniają i ostzrec Cię z wyprzedzeniem, abyś również zwolnił.

Inteligentny tempomat

Monitoruje odległość i względną prędkość Twojego samochodu i pojazdu jadącego przed nim, aby zachować bezpieczną, zaprogramowaną odległość między pojazdami. 

Inteligentny system automatycznego hamulca awaryjnego

Monitoruje zachowanie samochodów jadących z przodu i w razie ryzyka zderzenia ostrzega, a nawet hamuje, aby doprowadzić do całkowitego zatrzymania pojazdu. Dostępny także z funkcją wykrywania pieszych i rowerzystów oraz systemem wykrywającym pojazdy przecinające Twoją drogę na skrzyżowaniach. 

System ostrzegania o ruchu poprzecznym w trakcie cofania

Daje więcej pewności na parkingu. Podczas cofania, jeśli system wykryje nieruchomy obiekt za sobą, Nissan X-Trail może automatycznie zahamować, aby uniknąć kolizji. 

Asystent pasa ruchu

Subtelnie koryguje tor jazdy, nawet na łagodnych zakrętach. W niebezpiecznych sytuacjach przywraca też Nissana X-Trail na środek jezdni, przejmując konrolę nad hamulcami.

Automatyczny hamulec awaryjny

Wykorzystuje technologię radarową do monitorowania odległości pojazdu z przodu, aktywując ostrzeżenia dźwiękowe i wizualne, aby pomóc kierowcy zmniejszyć prędkość w przypadku wykrycia potencjalnego zderzenia czołowego.

System Propilot Park

System ProPILOT Park (dostępny opcjonalnie w wersjach TEKNA) delikatnie wprowadza Nissana X-Trail w wolną przestrzeń, kontrolując układ kierowniczy, pedał gazu i hamulce samochodu. Może nawet rozpoznać wolne miejsce: wystarczy wybrać jego rodzaj, usiąść wygodnie i pozwolić temu inteligentnemu układowi przejąć stery.