Małgorzata Hołub-Kowalik

Małgorzata Hołub-Kowalik pochodzi z Koszalina miasta położonego na Pomorzu Zachodnim. Mocną stroną Gosi, a zaraz jej pasją i życiową drogą jest bieganie. Specjalizuje się w biegu na dystansie 400 metrów. To właśnie na tym dystansie odnosi największe sukcesy. Reprezentuje Polskę, Koszalin i nas na arenach międzynarodowych. Gosia jest członkiem najsłynniejszej sztafety - Aniołków Matusiskiego, wraz z innymi utalentowanymi lekkoatletkami odnosi ogromne sukcesy!

Przed wyjazdem naszej Ambasadorki na Igrzyska Olimpijskie w Tokio postanowilismy nagrać materiał, który chcemy Wam zaprezentować. Film w którym Gosia opowiada o sporcie, życiu, poświęcieniu, emocjach jakie towarzyszą jej na codzień.  Cieszymy się, że jesteśmy partnerem Gosi w jej życiowej podróży!

Dorobek medalowy:

-         Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 - srebro - sztafeta 4x400m

-         Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 – złoto – sztafeta mieszana 4x400m

-         Mistrzostwa świata Doha 2019 – srebro – sztafeta 4x400m 

-         Mistrzostwa świata Londyn 2017 - brąz - sztafeta 4x400m

-         Halowe mistrzostwa świata Portland 2016 – srebro – sztafeta 4x400m

-         Halowe mistrzostwa świata Birmingham 2018 – srebro – sztafeta 4x400m

-         Mistrzostwa Europy Berlin 2018 - złoto - sztafeta 4x400m

-         Halowe mistrzostwa Europy Belgard 2017 - złoto - sztafeta 4x400m

-         Halowe mistrzostwa Europy Glasgow 2019 - złoto - sztafeta 4x400m

-         Halowe mistrzostwa Europy Praga 2015 - brąz - sztafeta 4x400m

-         Halowe mistrzostwa Europy Toruń 2021 - brąz - sztafeta 4x400m

-         IAAF World Relays Jokohama 2019 - złoto - sztafeta 4x400m

-         IAAF World Relays Nassau 2017 – srebro – sztafeta 4x400m

-         IAAF World Relays Chorzów 2021 – srebro – sztafeta 4x400m

 

Kilka kartek z kalendarza..

29/08/2021

Ponad tysiąc zawodników wystartowało w niedzielę na terenach wokół kąpieliska Arkonka w 42. PKO Półmaraton Szczecin. Pogoda nie była łaskawa, cały dzień padało, ale nie przeszkodziło to biegaczom w ukończeniu biegu i pokonaniu swoich rekordów. Na imprezie panowała cudowna atmosfera. Półmaraton jak co roku prowadził nasz elektryczny Nissan Leaf, w tym roku prezentowaliśmy również jego przekrój, chcieliśmy aby każdy poznał konstrukcję samochodu elektrycznego. Podczas wydarzenia towarzyszyła nam Nasza Sportowa Ambasadorka Małgorzata Hołub-Kowalik, która wzbudziła niesamowite emocje. Olimpijka poprowadziła dla biegaczy rozgrzewkę, zwycięzcom wręczała medale i gratulowała ukończenia biegu. Gosia w trakcie całego wydarzenia rozdawała autografy i pozowała do zdjęć z fanami. W miasteczku biegowym oprócz Nissana Leaf prezentowaliśmy również inne modele naszej marki, wśród nich był także zupełnie nowy Nissan Qashqai, do którego kluczyki przekazała Dyrektor marki Nissan Polmotor Anna Janik-Kordaczuk naszej Sportowej Ambasadorce.

11/08/2021

W naszym salonie w Szczecinie przywitaliśmy Mistrzynię Olimpijską, Sportową Ambasadorkę marki Nissan Polmotor Małgorzatę Hołub-Kowalik.  Cieszymy się, że mogliśmy spotkać się z Gosią razem z Wami! Był czas na zdjęcia, był czas na autografy i rozmowę z Olimpijką.
Jesteśmy bardzo dumni, że mamy taką ambasadorkę. Dziękujemy za niesamowitą dawkę sportowych emocji!

07/08/2021

Sztafeta damska z udziałem Małgorzaty Hołub-Kowalik zajęła drugie miejsce w finale Igrzysk Olimpijskich w Tokio! Dziewczyny dobiegły na metę ustanawiając nowy rekord Polski!
Gosia dała z siebie wszystko, pobiegła niesamowicie i z czasem 49,89 ukończyła swój bieg.
Gratulujemy! Jesteśmy niesamowicie dumni!

30/07/2021

W Tokio rozpoczęły się zmagania biegaczy na Igrzyskach Olimpijskich. Sztafeta mieszana 4x400m w składzie z naszą Sportową Ambasadorką Małgorzatą Hołub-Kowalik wygrała bieg eliminacyjny z czasem 3.10,44 i pobiła tym samym rekord Europy!
Gratulujemy całemu zespołowi biało-czerwonych: Dariusz Kowaluk, Iga Bauumgart-Witan, Kajetan Duszyński, Małgorzata Hołub-Kowalik.

30/06/2021

Gdy gratulowaliśmy Gosi, powiedziała, że wyśle nam zdjęcie z medalami. Na ten uśmiech warto było czekać!
Gosiu, a więc jeszcze raz gratulujemy zdobycia brązowego medalu w biegu na 400m podczas Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce! A także złotego medalu w sztafecie i przede wszystkim kwalifikacji na Igrzyska Olimpijskie! Wielkie brawa od całego naszego teamu!

02/06/2021

Małgorzata Hołub-Kowalik rozpoczęła sezon z niezwykłą formą, a potwierdził to kolejny bieg na 400 metrów podczas mityngu w Samorinie, który zakończyła ze świetnym czasem 51.76. Dodajmy, że to najlepsze otwarcie sezonu w karierze naszej Sportowej Ambasadorki!

Gratulujemy! Jesteśmy bardzo dumni!

01/04/2021

W naszym salonie w Koszalinie mieliśmy okazję przywitać i pogratulować naszej Sportowej Ambasadorce Małgorzacie Hołub-Kowalik, która w świetnym stylu pobiegła w sztafecie 4x400m reprezentując Polskę podczas Halowych Mistrzostw Europy.
Gosia wraz z Aleksandrą Gaworską, Natalia Kaczmarek, Kornelia Lesiewicz zdobyły brązowy medal!

W imieniu naszego teamu, Gosi pamiątkowy dyplom i gratulacje przekazał członek Zarządu Grupy Polmotor Sebastian Olkiewicz, a kwiaty i kluczyki do Nowego Nissana Juke wręczyła Dyrektor marki Nissan Polmotor Anna Janik-Kordaczuk.

07/03/2021

Małgorzata Hołub-Kowalik reprezentowała Polskę podczas European Athletics Indoor Championships Toruń 2021 w sztafecie kobiet 4x400 m wraz z Aleksandrą Gaworską, Natalią Kaczmarek, Kornelia Lesiewicz.
Dziewczyny zdobyły brązowy medal!

Nasza Sportowa Ambasadorka pobiegła rewelacyjnie! A my dziękujemy za takie emocje w ostatnim dniu sezonu halowego!

21/02/2021

Zarażająca uśmiechem i pozytywną energią - Sportowa Ambasadorka naszej marki wróciła z Halowych Mistrzostw Polski, które odbywały się w Arena Toruń z brązowym medalem zdobytym w biegu na 400 m! 

Gratulujemy serdecznie świetnego wyniku! Jesteśmy dumni! 

14/10/2020

Nasza Sportowa Ambasadorka Małgorzata Hołub-Kowalik odebrała klucze od Bartłomieja Lewandowskiego -kierownika działu sprzedaży do Nowego Nissana Juke️.

Jeżeli chcecie poznać lepiej model naszej Sportowej Ambasadorki zapraszamy do naszego salonu na jazdy testowe. Możecie także zajrzeć tutaj️ opis odsyłacza

29/08/2020

Małgorzata Hołub-Kowalik stanęła na podium w wymarzonym składzie! Nasza Sportowa Ambasadorka pokazała, jak się walczy do samego końca. A ta walka z pewnością niosła za sobą cały worek przeróżnych emocji.

Gosiu, gratulujemy. Cieszymy się, że wspólnie z koleżankami ze sztafety - z Aniołkami Matusińskiego mogliśmy Cię oglądać pełną radości na podium!

Brawo!

https://youtu.be/6iVEH46s_Ss