Małgorzata Hołub-Kowalik

Małgorzata Hołub-Kowalik pochodzi z Koszalina miasta położonego na Pomorzu Zachodnim. Mocną stroną Gosi, a zaraz jej pasją i życiową drogą jest bieganie. Specjalizuje się w biegu na dystansie 400 metrów. To właśnie na tym dystansie odnosi największe sukcesy. Reprezentuje Polskę, Koszalin i nas na arenach międzynarodowych. Gosia jest członkiem najsłynniejszej sztafety - Aniołków Matusiskiego, wraz z innymi utalentowanymi lekkoatletkami odnosi ogromne sukcesy!

Przed wyjazdem naszej Ambasadorki na Igrzyska Olimpijskie w Tokio postanowilismy nagrać materiał, który chcemy Wam zaprezentować. Film w którym Gosia opowiada o sporcie, życiu, poświęcieniu, emocjach jakie towarzyszą jej na codzień.  Cieszymy się, że jesteśmy partnerem Gosi w jej życiowej podróży!

Dorobek medalowy:

-         Mistrzostwa Europy Monachium 2022 - srebro - sztafeta 4x400m

-         Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 - srebro - sztafeta 4x400m

-         Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 – złoto – sztafeta mieszana 4x400m

-         Mistrzostwa świata Doha 2019 – srebro – sztafeta 4x400m 

-         Mistrzostwa świata Londyn 2017 - brąz - sztafeta 4x400m

-         Halowe mistrzostwa świata Portland 2016 – srebro – sztafeta 4x400m

-         Halowe mistrzostwa świata Birmingham 2018 – srebro – sztafeta 4x400m

-         Mistrzostwa Europy Berlin 2018 - złoto - sztafeta 4x400m

-         Halowe mistrzostwa Europy Belgard 2017 - złoto - sztafeta 4x400m

-         Halowe mistrzostwa Europy Glasgow 2019 - złoto - sztafeta 4x400m

-         Halowe mistrzostwa Europy Praga 2015 - brąz - sztafeta 4x400m

-         Halowe mistrzostwa Europy Toruń 2021 - brąz - sztafeta 4x400m

-         IAAF World Relays Jokohama 2019 - złoto - sztafeta 4x400m

-         IAAF World Relays Nassau 2017 – srebro – sztafeta 4x400m

-         IAAF World Relays Chorzów 2021 – srebro – sztafeta 4x400m

 

Kilka kartek z kalendarza..

28/08/2022

Za nami kolejny wspólny Półmaraton. W tym roku również była z nami Nasza Sportowa Ambasadorka Małgorzata Hołub-Kowalik, która przyjechała swoim pięknym Nissanem Qashqai. Lekkoatletka była starterem biegu, a także poprowadziła dla biegaczy rozgrzewkę. Dla wielu uczestników była to pierwsza okazja do spotkania z Mistrzynią Olimpijską. Pogoda nie była łaskawa, ponieważ całą niedzielę padał deszcz, ale nie przeszkodziło to biegaczom w świetnej zabawie, ukończeniu biegu i pokonaniu swoich rekordów. Najlepszy zawodnik szczecińskiej imprezy wbiegł na metę z czasem 1:12,18, natomiast najlepsza kobieta ukończyła półmaraton z czasem 1:28,05.

W miasteczku biegowym mogliście poza Gosi samochodem zobaczyć również Nissana Juke Kiiro, Juke Hybrid oraz Nissan Townstar!

22/08/2022

Podczas Mistrzostw Europy w lekkoatletyce, które zakończyły się w niedzielę, Polacy zdobyli 14 medali, w tym trzy złote. Srebrny medal w Monachium zdobyła również Ambasadorka naszej marki Małgorzata Hołub-Kowalik, którą będziemy mogli przywitać podczas Półmaratonu Szczecińskiegom, którego kolejny rok z rzędu zostaliśmy partnerem. 

02/08/2022

Wczoraj z naszego salonu w Koszalinie nowego Nissana Qashqai odebrała nasza Sportowa Ambasadorka Małgorzata Hołub - Kowalik i dziś już pojechała nim na zgrupowanie do Zakopanego, gdzie będzie przygotowywać się do Memoriału Kamili Skolimowskiej i Mistrzostw Europy. 

08/05/2022

Przepis na dobry humor! Nasza Sportowa Ambasadorka Małgorzata Hołub-Kowalik poleca dobry trening, a jeżeli potrzebujecie zmienić miejsce, polecamy szybko odszukać na mapie co chcielibyście zobaczyć, zwiedzić, a może już od dawna planujecie kogoś odwiedzić? Ruszajcie przed siebie! Absolutnie szkoda tak pięknych dni na spędzenie ich w domu!

18/03/2022

Gosia wczoraj rano zaparkowała swojego Nissana Qashqai i udała się do Belgradu. Ze względu na kontuzję nie startuje w sezonie halowym, jednak będziemy mogli zobaczyć naszą lekkoatletkę w nowej dla niej roli - komentatora World Athletics Indoor Championships. Wiemy, że Gosia doskonale sobie poradzi z tym zadaniem. Już dziś o 9:10 usłyszmy Gosię na antenie, a towarzyszyć jej będzie m.in. Monika Pyrek.

09/01/2022

Gratulujemy! Małgorzata Hołub-Kowalik, nasza Sportowa Ambasadorka wraz z kolegami i koleżanki ze sztafety mieszanej zajęła 7 miejsce w 87. Plebiscycie Przeglądu Sportowego. Jesteśmy dumni!!

08/01/2022

Sportowa Ambasadorka naszej marki została nominowana w 87. Plebiscycie na Najlepszego Sportowca Polski i to podwójnie! Wraz z koleżankami z damskiej sztafety 4 x 400 m Natalia Kaczmarek, Iga Baumgart-Witan, Justyna Święty-Ersetic, Anna Kiełbasińska. Przypominamy, że dziewczyny w pięknym stylu zdobyły na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio srebny medal!

Nasza Gosia reprezentowała nas również w sztafecie mieszanej z Karol Zalewski, Natalią Kaczmarek, Justyną Święty-Ersetic, Kajetan Duszyński, Dariuszem Kowaluk, Igą Baumgart-Witan. Sztafeta z Tokio przywiozła złoto dla Polski!
To były niesamowite emocje, które wciąż wspominamy.

02/01/2022

Dziś o 18:30 w "Jaka to melodia?" możecie zobaczyć naszą Sportową Ambasadorkę Małgorzata Hołub-Kowalik wraz z Justyna Święty-Ersetic i Piotr Lisek! Jesteśmy ciekawi jak poradzi sobie taki skład w muzycznym konkursie… co do znajomości piosenek przez naszą Ambasadorkę wielkiego przekonania nie mamy, ale jesteśmy przekonani, że dobrego humoru naszej Gosi nie brakuje!

20/11/2021

Gosia uczestniczyła w spotkaniu z Marszałkiem Województwa Zachodniopomorskiego, który spotkał się z Olimpijczykami Pomorza Zachodniego.W sobotę na dziedzicu Zameku Książąt Pomorskich w Szczecinie i podziękował za reprezentowanie regionu na Igrzyskach Olimpijskich! Wydarzenie prowadziła Monika Pyrek i Jarosław Marendziak.

15/11/2021

Nasza Ambasadorka Małgorzata Hołub-Kowalik odwiedza szkoły, a tym samym promuje sport i aktywność fizyczną wśród najmłodszych. Dla dzieci jest to niesamowite przeżycie, mogą poznać bliżej Mistrzynię Olimpijską oraz zadać jej wiele pytań, na które chcą poznać odpowiedź. Aktualnie Gosia przebywa na zgrupowaniu w Karpaczu, gdzie przygotowuje się do kolejnego sezonu.

29/08/2021

Ponad tysiąc zawodników wystartowało w niedzielę na terenach wokół kąpieliska Arkonka w 42. PKO Półmaraton Szczecin. Pogoda nie była łaskawa, cały dzień padało, ale nie przeszkodziło to biegaczom w ukończeniu biegu i pokonaniu swoich rekordów. Na imprezie panowała cudowna atmosfera. Półmaraton jak co roku prowadził nasz elektryczny Nissan Leaf, w tym roku prezentowaliśmy również jego przekrój, chcieliśmy aby każdy poznał konstrukcję samochodu elektrycznego. Podczas wydarzenia towarzyszyła nam Nasza Sportowa Ambasadorka Małgorzata Hołub-Kowalik, która wzbudziła niesamowite emocje. Olimpijka poprowadziła dla biegaczy rozgrzewkę, zwycięzcom wręczała medale i gratulowała ukończenia biegu. Gosia w trakcie całego wydarzenia rozdawała autografy i pozowała do zdjęć z fanami. W miasteczku biegowym oprócz Nissana Leaf prezentowaliśmy również inne modele naszej marki, wśród nich był także zupełnie nowy Nissan Qashqai, do którego kluczyki przekazała Dyrektor marki Nissan Polmotor Anna Janik-Kordaczuk naszej Sportowej Ambasadorce.

11/08/2021

W naszym salonie w Szczecinie przywitaliśmy Mistrzynię Olimpijską, Sportową Ambasadorkę marki Nissan Polmotor Małgorzatę Hołub-Kowalik.  Cieszymy się, że mogliśmy spotkać się z Gosią razem z Wami! Był czas na zdjęcia, był czas na autografy i rozmowę z Olimpijką.
Jesteśmy bardzo dumni, że mamy taką ambasadorkę. Dziękujemy za niesamowitą dawkę sportowych emocji!

07/08/2021

Sztafeta damska z udziałem Małgorzaty Hołub-Kowalik zajęła drugie miejsce w finale Igrzysk Olimpijskich w Tokio! Dziewczyny dobiegły na metę ustanawiając nowy rekord Polski!
Gosia dała z siebie wszystko, pobiegła niesamowicie i z czasem 49,89 ukończyła swój bieg.
Gratulujemy! Jesteśmy niesamowicie dumni!

30/07/2021

W Tokio rozpoczęły się zmagania biegaczy na Igrzyskach Olimpijskich. Sztafeta mieszana 4x400m w składzie z naszą Sportową Ambasadorką Małgorzatą Hołub-Kowalik wygrała bieg eliminacyjny z czasem 3.10,44 i pobiła tym samym rekord Europy!
Gratulujemy całemu zespołowi biało-czerwonych: Dariusz Kowaluk, Iga Bauumgart-Witan, Kajetan Duszyński, Małgorzata Hołub-Kowalik.

30/06/2021

Gdy gratulowaliśmy Gosi, powiedziała, że wyśle nam zdjęcie z medalami. Na ten uśmiech warto było czekać!
Gosiu, a więc jeszcze raz gratulujemy zdobycia brązowego medalu w biegu na 400m podczas Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce! A także złotego medalu w sztafecie i przede wszystkim kwalifikacji na Igrzyska Olimpijskie! Wielkie brawa od całego naszego teamu!

02/06/2021

Małgorzata Hołub-Kowalik rozpoczęła sezon z niezwykłą formą, a potwierdził to kolejny bieg na 400 metrów podczas mityngu w Samorinie, który zakończyła ze świetnym czasem 51.76. Dodajmy, że to najlepsze otwarcie sezonu w karierze naszej Sportowej Ambasadorki!

Gratulujemy! Jesteśmy bardzo dumni!

01/04/2021

W naszym salonie w Koszalinie mieliśmy okazję przywitać i pogratulować naszej Sportowej Ambasadorce Małgorzacie Hołub-Kowalik, która w świetnym stylu pobiegła w sztafecie 4x400m reprezentując Polskę podczas Halowych Mistrzostw Europy.
Gosia wraz z Aleksandrą Gaworską, Natalia Kaczmarek, Kornelia Lesiewicz zdobyły brązowy medal!

W imieniu naszego teamu, Gosi pamiątkowy dyplom i gratulacje przekazał członek Zarządu Grupy Polmotor Sebastian Olkiewicz, a kwiaty i kluczyki do Nowego Nissana Juke wręczyła Dyrektor marki Nissan Polmotor Anna Janik-Kordaczuk.

07/03/2021

Małgorzata Hołub-Kowalik reprezentowała Polskę podczas European Athletics Indoor Championships Toruń 2021 w sztafecie kobiet 4x400 m wraz z Aleksandrą Gaworską, Natalią Kaczmarek, Kornelia Lesiewicz.
Dziewczyny zdobyły brązowy medal!

Nasza Sportowa Ambasadorka pobiegła rewelacyjnie! A my dziękujemy za takie emocje w ostatnim dniu sezonu halowego!

21/02/2021

Zarażająca uśmiechem i pozytywną energią - Sportowa Ambasadorka naszej marki wróciła z Halowych Mistrzostw Polski, które odbywały się w Arena Toruń z brązowym medalem zdobytym w biegu na 400 m! 

Gratulujemy serdecznie świetnego wyniku! Jesteśmy dumni! 

14/10/2020

Nasza Sportowa Ambasadorka Małgorzata Hołub-Kowalik odebrała klucze od Bartłomieja Lewandowskiego -kierownika działu sprzedaży do Nowego Nissana Juke️.

Jeżeli chcecie poznać lepiej model naszej Sportowej Ambasadorki zapraszamy do naszego salonu na jazdy testowe. Możecie także zajrzeć tutaj️ opis odsyłacza

29/08/2020

Małgorzata Hołub-Kowalik stanęła na podium w wymarzonym składzie! Nasza Sportowa Ambasadorka pokazała, jak się walczy do samego końca. A ta walka z pewnością niosła za sobą cały worek przeróżnych emocji.

Gosiu, gratulujemy. Cieszymy się, że wspólnie z koleżankami ze sztafety - z Aniołkami Matusińskiego mogliśmy Cię oglądać pełną radości na podium!

Brawo!

https://youtu.be/6iVEH46s_Ss

W SOCIAL MEDIA