Chat with us, powered by LiveChat

Nowy Nissan Qashqai

Zamów jazdę próbną

NOWY NISSAN QASHQAI

 

  Nowy Nissan Qashqai to połączenie inteligentnej technologi z piękną stylistyką nadwozia i wnętrza crossovera. Doskonała aerodynamika, sprawia że jazda nim po mieście nie ma sobie równych.

 

NOWE SILNIKI BENZYNOWE 1,3 L

Nasz nowy silnik został zaprojektowany i skonstruowany tak, aby zwiększyć przyjemność z jazdy przy jednoczesnej poprawie efektywności, aby sprostać rygorystycznym nowym normom europejskim. Ulepszone podzespoły silnika pozwalają cieszyć się lepszymi właściwościami jezdnymi, a jednocześnie przyczyniają się do obniżenia kosztów eksploatacyjnych nowego Nissana Qashqai.   18tdieulhd-QQHelios120.jpg.ximg.l_8_h.smart Zrzut ekranu 2019-10-4 o 13.33.04   BELKA 2

DYNAMICZNA SYLWETKA

Nowoczesny design nadwozia to zasługa przeprojektowania przodu auta. Nowy wzór osłony wlotu powietrza, z charakterystycznym motywem litery „V” , a przy tym niepowtarzalne wykończe sparawiają, że nowy Nissan Qashqai mocno się wyróżnia. Zmian dokonano również w wyglądzie reflektorów, posiadają one diody LED, które uwydatniają charakter Nissana, ponadto zmieniły się felgi, które zaprojektowano w nowym modelu ze stopu metali lekkich. Srebne wykończenia w postaci relingów dachowych i nakładek lusterek zatrzymają Twoje spojrzenie. Nissan Qashqai zaprojektowany został z myślą o czerpaniu radości z podróżowania, możesz podróżować komfortowo dzięki pozwalają płynnym linią nadwozia, które utzymują wyjątkowo niski poziom hałasu. Ponadto auto zostało wyposażone w panele izolujące w drzwiach, które dodatkowo zatrzymują ciepło w środku, a hałas na zewnątrz.  Ważnym aspektem są również wydajne silniki wysokoprężne z turbodoładowaniem lub jednostki benzynowe, które gwarantują natychmiastowe przyspieszenie bez zbędnego hałasu.

BELKA 2

 WYRAFINOWANA ELEGANCJA WNĘTRZA

Perfekcyjne wykończenie wnętrza sprawia, że Twój wymarzony SUV stanie się nieodłącznym towarzyszem każdej podróży. Dbałość o detale i elegancja wnętrza tworzą spójną całość z dynamiczną sylwetką nowego Nissana Qashqai. Sportowa kierownica i przestronny kokpit umożliwają łatwy dostęp do multimediów, jakie oferuje crossover. Komfortowe podróże to również zasługa unikalnej konstrukcji foteli, wykończonych ekskluzywną skórą Nappa z miękkim pikowaniem 3D. Panoramiczny dach Qashqai powiększa wnętrza i pozwala rozkoszować się pasażerom widokiem nieba. Nowy Nissan Qashqai jest otwarty na nowe konfiguracje, dzięki czemu bez względu na ilość walizek jakie chcesz zabrać ze sobą na urlop zawsze będziesz mieć miejsce. Wystarczy w tym celu złożyć część lub wszystkie tylne fotele, można również skorzystać z poręcznych schowków na mniejsze rzeczy.

 BELKA 2

MULTIMEDIA

TECHNOLOGIE NISSANCONNECT System NissanConnect to najlepszy partner Twojego smartfona, który umożliwia bezpieczne korzystanie z ulubionych aplikacji, wykonywania połączeń bez bezpośredniego użycia telefonu. Dzięki nowym, bardziej intuicyjnym aplikacjom, masz dostęp do ulubionej muzyki, kanałów Facebooka, tweetów, wskazówek głosowych TripAdvisor i nie tylko, a wszytsko to na kolorowym 7-calowym wyświetlaczu.

SYSTEM AUDIO BOSE PREMIUM– ŚWIAT OSOBISTYCH DŹWIĘKÓW Dzięki systemowi audio Bose® Premium®  masz możliwość przeżyć niezapomnianą przygodę dzięki perfekcyjnie dopracowanym akustycznie głośnikom, których znajdziesz aż osiem w Twoim Nissanie Qashqai. WYŚWIETLACZ ADVANCED DRIVE-ASSIST™ Kolorowy wyświetlacz 5-calowy da Ci większą pewność i pozwoli skoncentrować się podczas jazdy dzięki wszystkim informacjom dostępnym na tablicy rozdzielczej. Ponadto system powiadamia o konieczności dopompowania kół i wyświetla informacje o ciśnieniu w nich. Audio Bluetooth wyświetla wszystkie informacje z Twojego smartphona w formie listy, to samo dotyczy informacji o pracy silnika, ilości paliwa w baku są w czytelny sposób pokazane również na tablicy rozdzielczej.

.

BELKA 2

TECHNOLOGIE I BEZPIECZEŃSTWO NISSAN INTELLIGENT MOBILITY

Poczuj większą pewność jazdy, ekscytację i łączność ze światem podczas każdej podróży dzięki technologiom Nissan Intelligent Mobility, takim jak m.in. inteligentne światła oraz system blis i tsr, które obserwując sytuację na drodze, mogą przejąć kontrolę i pomóc Ci uniknąć wypadku. Asystent parkowania może samodzielnie zaparkować Nissana Qashqai, a system ProPILOT zapewnia dodatkowe innowacje, które pomagają poradzić sobie ze stresem za kierownicą podczas jazdy na autostradzie. Systemy inteligentnej jazdy Nissana Qashqai zapewniają większą pewność prowadzenia auta, elektryzujące doznania i pełną kontrolę w każdej sytuacji. Zobacz poniżej dlaczego:

NISSAN PROPILOT Technologia ProPILOT* Nissana ułatwia wszystko, od jazdy w korku po utrzymywanie bezpiecznej odległości od pojazdu z przodu na drodze szybkiego ruchu. Wkracza do akcji, abyś nie musiał się martwić i mógł oddać się czystej przyjemności z jazdy.
PARKOWANIE TYŁEM Skorzystaj z widoku z kamery cofania, który pokaże wszystko, czego potrzebujesz, aby precyzyjnie zaparkować.
OSTRZEGANIE PRZED ZJAZDEM Z PASA JEZDNI System ostrzeże Cię, kiedy nieświadomie zaczniesz zjeżdżać ze swojego pasa jezdni – i delikatnie skoryguje Twój tor jazdy.
INTELIGENTNY SYSTEM AUTOMATYCZNYCH REFLEKTORÓW PRZEDNICH System adaptacyjnych reflektorów przednich nowego Nissana Qashqai nie tylko wie, kiedy zapada zmrok, ale także wyczuwa, kiedy wchodzisz w zakręty i odpowiednio je doświetla
ROZPOZNAWANIE ZNAKÓW DROGOWYCH Trzymaj się ograniczenia prędkości, korzystając z automatycznej funkcji rozpoznawania znaków drogowych – na bieżąco.

OSTRZEGANIE O POJEŹDZIE W MARTWYM POLU System ostrzeże Cię o pojazdach w martwym polu za Twoim samochodem.

SYSTEM OSTRZEGANIA O PORUSZAJĄCYCH SIĘ OBIEKTACH Inteligentny system kamer 360° ostrzeże Cię, kiedy wykryje jakiś ruch w pobliżu samochodu.
INTELIGENTNY SYSTEM KAMER 360° System kamer 360° ostrzeże Cię o poruszających się obiektach wokół Twojego samochodu, np. osobach z wózkami na zakupy, czy małymi dziećmi.
OSTRZEGANIE O POJAZDACH PODCZAS COFANIA System ostrzeże Cię o zbliżających się pojazdach podczas cofania.

Zrzut ekranu 2020-09-22 o 09.22.15

Nissan Qashqai w wersji N-TEC. Więcej technologii i unikatowa stylistyka wzniesie styl jazdy na zupełnie nowy poziom.

WYJĄTKOWY STYL

Nissan Qashqai N-TEC – najnowsza odsłona modelu. Od charakterystycznego ciemnego grilla w kształcie litery V po czarne 19-calowe felgi ze stopu metali lekkich Wind, każdy element samochodu został zaprojektowany by przyciągać uwagę.

Zrzut ekranu 2020-09-22 o 09.23.23

WIĘKSZA PEWNOŚĆ NA DRODZE

Technologia ProPILOT pozwala bardziej odprężyć się w trasie. Monitoruje sytuację na drodze i wkracza do akcji, kiedy trzeba.

2019-nissan-qashqai-n-tec-19tdieulhdpace006-d.jpg.ximg.l_full_h.smart

INTELIGENTNY ASYSTENT PARKOWANIA

Koniec ze stresem i wysiłkiem podczas parkowania. Inteligentny asystent samodzielnie zaparkuje Twojego Nissana Qashqai N-TEC za naciśnięciem jednego przycisku.

2019-nissan-qashqai-n-tec-19tdieulhdpace016-d.jpg.ximg.l_full_h.smart

WYŻSZY KOMFORT JAZDY

Wysokiej jakości materiały, czarna podsufitka oraz tapicerka z Alcantary [**] i skóry ekologicznej sprawiają, że w Nissanie Qashqai N-TEC poczujesz się wyjątkowo. 2019-nissan-qashqai-n-tec-19tdieulhdpace013-d.jpg.ximg.l_full_h.smart

WYŻSZY POZIOM ŁĄCZNOŚCI

NissanConnect zapewnia łączność ze światem, informacje i rozrywkę. Łatwiejsze dotarcie do celu dzięki aplikacji Door-to-Door i muzyka odtwarzana poprzez Android Auto® lub Apple CarPlay® – nie ma lepszego sposobu na przyjemną podróż. Zrzut ekranu 2020-09-22 o 09.25.17

NISSAN QASHQAI N-TEC

Od charakterystycznego grilla w kształcie litery V, przez przyciemnione reflektory, aż po czarne 19-calowe felgi ze stopu metali lekkich. W środku znajdziesz wykończenie z Alcantary i syntetycznej skóry oraz czarne akcenty, które jeszcze bardziej wzbogacą Twoje doznania w czasie jazdy.

BELKA AKCESORIA   CENNIK WYPRZEDAZOWY

POZNAJ LEPIEJ NISSAN QASHQAI

Masz pytania? Zadzwoń do nas.


Arkadiusz Winiarski
Arkadiusz Winiarski
Salon Szczecin
tel. 91-466-87-00

SERWIS 2

Poznaj ofertę serwisową

Zobacz więcej >
900x500_Trade-in_sept2020_(keys).jpg.ximg.l_6_h.smart-2

AKCJA ODKUP

Zobacz więcej >
Zrzut ekranu 2020-10-2 o 09.57.52

PROMOCJE SERWISOWE

Zobacz więcej >

NISSAN POLMOTOR

NISSAN POLAND

Nissan Szczecin

Nissan Szczecin
ul. Struga 71
tel. 91-466-87-00
nissan@polmotor.pl

Nissan Szczecin
pon.-piątek:
salon: 8:00-18:00
serwis: 8:00-18:00
soboty: 8:00-14:00

Nissan Szczecin

Salony Hakena
Rondo Hakena
Tel: 91-822-85-55
Tel. 722 011 011

Salon Hakena:
pon.-piątek:
salon: 8:00-18:00
serwis: 8:00-18:00
soboty: 8:00-14:00

Nissan Koszalin

Nissan Koszalin
Koszalińska 11
Biesiekierz
tel. 94-343-88-90

Nissan Koszalin
pon.-piątek:
salon: 8:00-18:00
serwis: 8:00-18:00
soboty: 08:00 - 14:00

Nissan Serwis

Serwis Szczecin
tel. 91-466 87 07

Serwis Koszalin
tel. 94-343 88 90

Blacharnia-lakiernia
Tel. 722 011 011

pon.-piątek:
8:00-18:00
sobota: 8:00-14:00

NISSAN POLMOTOR 2015 Wszystkie prawa zastrzeżone.

GRUPA POLMOTOR: Polmotor.pl

INFORMACJE DOTYCZĄCE DANYCH OSOBOWYCH

Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest:

POLMOTOR AUTO - SERWIS
Jawna Przepłata, Dariusz Olkiewicz Sp. Jawna
Ul. Andrzeja Struga 71
70-784 Szczecin

Od dnia 25.05.2018 r.będzie możliwość skontaktowania się ze specialistą z zakresu ochrony danych osobowych  za  pośrednictwem adresu: rodo@polmotor.pl. 

Dane osobowe będą przetwarzane przez POLMOTOR SPÓŁKA JAWNA w szczególności:

 1. kierując się zasadami celowości i adekwatności polegającymi na tym, iż POLMOTOR SPÓŁKA JAWNA przetwarza Państwa dane osobowe w ściśle określonym, minimalnym zakresie niezbędnym do osiągnięcia celu, o którym mowa poniżej;
 2. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) i lit. c) RODO* w celu:
  1. podjęcia działań przed zawarciem umowy na żądanie osoby, której dane dotyczą lub wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą (dane niezbędne do zawarcia umowy są wskazane na formularzu umowy),
  2. wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze;
 3. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO czyli na podstawie prawnie uzasadnionego interesu POLMOTOR SP. JAWNA w celu:
  1. marketingu produktów lub usług własnych, w tym spersonalizowanych na podstawie profilu klienta,
  2. organizowania i przeprowadzania konkursów oraz innych akcji marketingowych,
  3. dochodzenia lub zabezpieczenia roszczeń,
  4. prowadzenia analiz jakości technicznej świadczonych usług i towaru;
 4. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO tj. na podstawie odrębnej zgody w celu:
  1. dokonania weryfikacji wiarygodności płatniczej klienta w oparciu o informacje z biur informacji gospodarczej,
  2. przekazywania klientowi informacji o produktach i usługach współpracujących z POLMOTOR o zmianie nazwy (firmy), adresu lub siedziby, potwierdzenia przyjęcia reklamacji i udzielenia na nią odpowiedzi na wskazany adres poczty elektronicznej (e-mail),
  3. analiz preferencji klienta, informowania klienta o promocjach i konkursach, zbliżających się terminach przeglądów i upływu ważności posiadanych produktów własnych i obcych (np. ubezpieczenia),
  4. marketingu bezpośredniego produktów lub usług własnych POLMOTOR SPÓŁKA JAWNA,
  5. marketingu bezpośredniego produktów lub usług podmiotów współpracujących z POLMOTOR SPÓŁKA JAWNA, przy czym dane osobowe klienta nie będą udostępniane podmiotom trzecim, a informacja będzie przekazywana przez POLMOTOR SPÓŁKA JAWNA
 5. Marketing bezpośredni, o którym mowa w pkt 4 lit. d) i e) może być realizowany przez POLMOTOR SPÓŁKA JAWNA za pomocą środków komunikacji elektronicznej (np. SMS, MMS, e-mail), telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon, tablet) oraz automatycznych systemów wywołujących (np. urządzeń służących do automatycznego inicjowania połączeń telefonicznych).
 6. Państwa dane osobowe w wyjątkowych sytuacjach mogą być przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej wyłącznie za Państwa jednoznaczną zgodą uzyskaną po uprzednim przestawieniu Państwu zasad i potencjalnych skutków takiego przekazania.
 7. W przypadku określonym w pkt 6 Państwa dane będą zabezpieczone z wykorzystaniem właściwych rozwiązań technicznych i technologicznych zgodnych z dobrymi praktykami stosowanymi w procesie bezpiecznego przetwarzania danych osobowych w sposób zapewniający im poufność.
 8. Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany – decyzje dotyczące Państwa sytuacji nie będą podejmowane za pomocą specjalizowanych algorytmów, w tym również w formie automatycznego profilowania.

Okres, przez który dane osobowe będą przechowywane:

 1. dane osobowe przetwarzane w celu zawarcia lub wykonania umowy oraz wypełnienia obowiązku prawnego Administratora będą przechowywane przez okres obowiązywania umowy, a po jego upływie przez okres niezbędny do:
  1. posprzedażowej obsługi klientów (np. obsługi reklamacji),
  2. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń przysługujących POLMOTOR SPÓŁKA JAWNA,
  3. wypełnienia obowiązku prawnego Administratora (np. wynikającego z przepisów podatkowych lub rachunkowych);
 2. dane osobowe przetwarzane na potrzeby marketingu produktów lub usług własnych POLMOTOR SPÓŁKA JAWNA na podstawie uzasadnionego interesu prawnego, będą przetwarzane do czasu zgłoszenia sprzeciwu przez osobę, której dane dotyczą;
 3. dane osobowe przetwarzane na podstawie odrębnej zgody będą przechowywane do czasu jej odwołania.

Prawa osoby, której dotyczą dane osobowe:

 1. prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, czyli prawo do uzyskania potwierdzenia czy Administrator przetwarza dane oraz informacji dotyczących takiego przetwarzania,
 2. prawo do sprostowania danych, jeżeli dane przetwarzane przez Administratora są nieprawidłowe lub niekompletne,
 3. prawo żądania od Administratora usunięcia danych,
 4. prawo żądania od Administratora ograniczenia przetwarzania danych,
 5. prawo do przenoszenia danych, czyli prawo do otrzymania dostarczonych Administratorowi danych osobowych oraz przesłania ich innemu administratorowi,
 6. prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na podstawie uzasadnionego interesu Administratora lub wobec przetwarzania w celu marketingu bezpośredniego,
 7. prawo wniesienia skargi do polskiego organu nadzorczego lub organu nadzorczego innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej, właściwego ze względu na miejsce zwykłego pobytu lub pracy osoby, której dane dotyczą lub ze względu na miejsce domniemanego naruszenia RODO,
 8. prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie (bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem).


Prawa wymienione w pkt 1)-6) i pkt 8)-9) powyżej można zrealizować m.in. poprzez kontakt z inspektorem ochrony danych lub przesyłając korespondencję do POLMOTOR SPÓŁKA  JAWNA (adresy zostały podane na wstępie).

Kategorie odbiorców danych (w tym podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu POLMOTOR SPÓŁKA JAWNA):

Partnerzy handlowi (np. agenci, sponsorzy), firmy windykacyjne, firmy ubezpieczeniowe, banki, operatorzy pocztowi, przewoźnicy, biura informacji gospodarczej, firmy archiwizujące dokumenty, firmy zajmujące się badaniami opinii klientów, partnerzy świadczący usługi techniczne (np. rozwijanie i utrzymywanie systemów informatycznych i serwisów internetowych).

*     Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).