Chat with us, powered by LiveChat

Nowy Nissan Juke

NOWY NISSAN JUKE

COUPÉ CROSSOVER

TRENDSETER Z NATURY

W pierwszym wcieleniu Nissan Juke przełamał schematy swym wyjątkowym stylem. Teraz, nowy Nissan Juke kolejny raz redefiniuje powszechne opinie na temat kompaktowych SUV-ów.

19tdieulhd-NEW-JUKE-helios-unveil-002.jpg.ximg.l_full_h.smart

REWOLUCYJNE COUPÉ

Wyraziste linie, spektakularne światła, intrygujące akcenty, 19-calowe felgi ze stopu metali lekkich i charakterystyczny pływający dach. Wrażenie robi też elegancka aerodynamika, która zapewnia cichą i ekonomiczną jazdę. Jeśli lubisz przyciągać spojrzenia, awangardowy design nowego Nissana Juke wyróżni Cię na drodze.

Zrzut ekranu 2019-09-4 o 10.07.49

TWOJA PRYWATNA PRZYSTAŃ

Rewolucyjny design nowego Nissana Juke tworzy wnętrze przypominające kokpit samolotu. Deska rozdzielcza przypominająca kształtem skrzydło i „pływające” wyświetlacze nowego Nissana Juke sprawią, że znajdziesz się w samym centrum ekscytującej przygody. Zaawansowana technologia jest dostępna na wyciągnięcie ręki. Zagłówki stają się Twoją prywatną sceną muzyczną. Sportowe fotele obejmują całe ciało i utrzymują Cię w komfortowej pozycji. A do tego, Twój samochód jest przestronny, zwiewny i doskonale widoczny.

19tdieulhd-NEW-JUKE-helios-unveil-005.jpg.ximg.l_full_h.smart

2019-new-nissan-juke-19tdieulhdpace501.jpg.ximg.l_full_h.smart

WYMIARY: ZEWNĘTRZNE I WEWNĘTRZNE

Nowy Nissan Juke został stworzony z myślą o Twoim stylu życia: Jest większy i bardziej przestronny niż poprzednia wersja i może zmieścić więcej ładunku. Sprawdź długość, wysokość i szerokość nowego Nissana Juke i poznaj wszystkie inne potrzebne informacje.

Zrzut ekranu 2019-09-4 o 10.10.19

SILNIK I SKRZYNIA BIEGÓW

Źródłem mocy nowego Nissana Juke jest lekki silnik benzynowy z turbodoładowaniem. Do wyboru masz 6-biegową ręczną skrzynię biegów lub szybką 7-biegową automatyczną przekładnię DCT, w zależności od tego, jaki styl jazdy jest Ci bliższy. Zobacz specyfikacje nowego Nissana Juke tutaj.

Zrzut ekranu 2019-09-4 o 10.11.25

WSZECHSTRONNOŚĆ PRZESTRZENI BAGAŻOWEJ

Nowy Nissan Juke idealnie łączy praktyczność zastosowań z przyjemnością jazdy. Został zaprojektowany tak, aby ułatwić załadunek i rozładunek towaru oraz umożliwić łatwe przewożenie szerokich, długich i nieporęcznych przedmiotów, takich jak meble czy większy bagaż. Jest po prostu tak wszechstronny, jak Ty.

Zrzut ekranu 2019-09-4 o 10.12.37

PODŁOKIETNIK ZE SCHOWKIEM Komfort + praktyczność = przydatny schowek.

WEJŚCIA USB Punkty ładowania USB z przodu i z tyłu zapewnią łączność z cyfrowym światem całej rodzinie.

ARANŻACJA PRZESTRZENI BAGAŻOWEJ Dzięki poręcznym półkom i przegródkom możesz zorganizować przestrzeń bagażową tak, jak lubisz. Od teraz zabłocone buty już nigdy nie zabrudzą zakupów.

UCHWYT NA KUBEK Z PRZODU Poranna kawa ma swoje własne bezpieczne miejsce podczas jazdy.

BEZPIECZEŃSTWO

Podwozie ze stali o wysokiej wytrzymałości i wbudowane technologie bezpieczeństwa to tylko wybrane elementy nowego Nissana Juke, które będą dbać o bezpieczeństwo Twoje i Twoich pasażerów.

2019-new-nissan-juke-19tdieulhdpace514.jpg.ximg.l_full_h.smart

SZEŚĆ PODUSZEK POWIETRZNYCH W STANDARDZIE Sześć poduszek powietrznych chroni kierowcę i pasażerów w razie kolizji i uderzenia z boku.

SYSTEM KONTROLI CIŚNIENIA W OPONACH (TPMS) Funkcja stałego monitoringu wszystkich czterech kół w nowym Nissanie Juke powiadomi Cię o spadku ciśnienia w każdej z opon. Niskie ciśnienie może znacząco wydłużyć drogę hamowania, a także przyczynia się do zwiększonego zużycia paliwa i skrócenia żywotności opon.

Zrzut ekranu 2019-09-4 o 10.17.48

SPORTOWE FOTELE Z ZAGŁÓWKAMI BOSE® PERSONAL® PLUS

Zanurz się w dźwięku, o jakim zawsze marzyłeś. Głośniki UltraNearField zamontowane w zagłówku kierowcy i pasażera to rewolucyjne rozwiązanie, które otoczy Cię niesamowitym dźwiękiem. Sportowe fotele są tak wygodne, że możesz nigdy nie chcieć wysiadać ze swojego nowego Nissana JUKE.

19tdieulhd-NEW-JUKE-helios-unveil-008.jpg.ximg.l_full_h.smart

NTELIGENTNA INTEGRACJA

ZAWSZE W ŁĄCZNOŚCI Z CYFROWYM ŚWIATEM

Twoje życie kręci się 24 godziny na dobę. Możesz mieć pewność, że nowy Nissan Juke dotrzyma Ci kroku. System NissanConnect wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, takie jak Apple CarPlay*, Android Auto*, aby zawsze zapewniać Ci dostęp do informacji, rozrywki i najnowszych wiadomości. Dzięki inteligentnej integracji błyskawicznie zsynchronizujesz swój cyfrowy świat.

INTELIGENTNA JAZDA

INSPIRUJĄCA TECHNOLOGIA

Logo Nissan Intelligent Mobility

Pakiet technologii Nissan Intelligent Mobility zapewnia zupełnie nowy poziom doznań podczas jazdy. W nowym Nissanie Juke będziesz przemierzać kolejne kilometry z większą pewnością i w stałym kontakcie z otaczającym Cię światem.

19tdieulhd-NEW-JUKE-helios-unveil-013.jpg.ximg.l_full_h.smart

TECHNOLOGIA PROPILOT**

PRZYSZŁOŚĆ ZACZYNA SIĘ DZIŚ

Nowy Nissan Juke oferuje nowy wymiar jazdy, zapewniając niesamowite doznania, bezpieczeństwo i kontrolę nad pojazdem. ProPILOT Assist** pomaga zachować ustaloną odległość od samochodu z przodu na podstawie prędkości poruszania się innych pojazdów. Może nawet całkowicie zatrzymać samochód, a następnie ponownie ruszyć, kiedy zrobią to inni uczestnicy ruchu. Na autostradzie ProPILOT Assist** pomaga utrzymać samochód na środku pasa nie tylko na prostych odcinkach, ale też na łagodnych zakrętach.

19tdieulhd-NEW-JUKE-helios-unveil-014.jpg.ximg.l_full_h.smart

ZAAWANSOWANY SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA I WSPOMAGANIA JAZDY

NISSAN INTELLIGENT MOBILITY

Jesteśmy tylko ludźmi. Dobrze wiedzieć, że możemy liczyć na dodatkową pomoc. Rozpoznawanie znaków drogowych, wykrywanie pojazdów w martwym polu, a także wykrywanie pieszych lub rowerzystów, którzy znajdą się blisko samochodu to tylko wybrane funkcje bezpieczeństwa nowego Nissana Juke.

19tdieulhd-NEW-JUKE-helios-unveil-015.jpg.ximg.l_full_h.smart

PARKUJ JAK ZAWODOWIEC

INTELIGENTNY SYSTEM KAMER 360°

Koniec zmartwień na parkingu. System kamer 360° zapewnia widok samochodu z każdej strony, a funkcja zbliżenia przodu, tyłu i boku pomoże Ci pewnie wykonać manewr parkowania

NTELIGENTNA JAZDA

PRZYSPIESZ BICIE SERCA

Usiądź wygodnie w sportowych fotelach, chwyć kierownicę wzorowaną na autach wyścigowych i przygotuj się na dreszczyk emocji. Dynamiczny silnik z turbodoładowaniem współpracuje doskonale z superszybką przekładnią DCT. Precyzyjne, zwrotne zawieszenie w pełni wykorzystuje możliwości mocnego i sztywnego podwozia. A pakiet innowacyjnych technologii sprawi, że jazda będzie bezpieczna, pełna emocji i wrażeń.

19tdieulhd-NEW-JUKE-helios-unveil-016.jpg.ximg.l_full_h.smart

UŚMIECH NA TWARZY

Za kierownicą nowego Nissana Juke każda trasa – i do pracy, i po malowniczej okolicy – będzie przyjemnym doznaniem. Moc pozwala na błyskawiczne reakcje. Precyzyjny układ kierowniczy i najnowocześniejszy system kontroli toru jazdy nowego Nissana Juke pozwoli Ci z łatwością pokonać każdy zakręt. Sztywne podwozie, które jest idealną podstawą dla sportowego zawieszenia ma swoje źródło w zaawansowanej, opracowanej komputerowo konstrukcji. Usiądź za kierownicą i poczuj minimalny przechył na zakrętach oraz sportową łatwość prowadzenia pojazdu – a wszystko podczas wygodnej jazdy nawet na masywnych 19-calowych felgach ze stopu metali lekkich.

SKRZYNIA DCT Z ŁOPATKĄ ZMIANY BIEGÓW Poczuj natychmiastową reakcją samochodu dzięki automatycznej, 7-stopniowej skrzyni biegów Nissana Juke z podwójnym sprzęgłem. Łopatki przy kierownicy zapewniają dodatkową frajdę z szybkiej zmiany biegów

WYBIERZ TRYB JAZDY Wybierz tryb ECO, aby zmniejszyć spalanie, tryb Standard dla najlepszej równowagi między poziomem zużycia paliwa a wydajnością, lub tryb Sport dla maksymalnych emocji podczas jazdy.

NA MIARĘ TWOICH OCZEKIWAŃ

PERSONALIZACJA

Bardziej ekscytujący od nowego Nissana Juke jest tylko TWÓJ NOWY NISSAN JUKE. Wersja N-Design łączy w sobie dwukolorowy dach, 19-calowe felgi Akari ze stopu metali lekkich i wstawki dekoracyjne na nadwoziu, które podkreślają sportowy, a zarazem przyciągający wzrok styl samochodu. Personalizowane wnętrze wykończone przy zastosowaniu wykonanych ręcznie materiałów to tylko dodatkowy atut. Wyraź swój styl, jak nigdy dotąd.

Zrzut ekranu 2019-09-4 o 10.25.19

SERWIS 2

Poznaj ofertę serwisową

Zobacz więcej >
900x500_Trade-in_sept2020_(keys).jpg.ximg.l_6_h.smart-2

AKCJA ODKUP

Zobacz więcej >
Zrzut ekranu 2020-10-2 o 09.57.52

PROMOCJE SERWISOWE

Zobacz więcej >

NISSAN POLMOTOR

NISSAN POLAND

Nissan Szczecin

Nissan Szczecin
ul. Struga 71
tel. 91-466-87-00
nissan@polmotor.pl

Nissan Szczecin
pon.-piątek:
salon: 8:00-18:00
serwis: 8:00-18:00
soboty: 8:00-14:00

Nissan Szczecin

Salony Hakena
Rondo Hakena
Tel: 91-822-85-55
Tel. 722 011 011

Salon Hakena:
pon.-piątek:
salon: 8:00-18:00
serwis: 8:00-18:00
soboty: 8:00-14:00

Nissan Koszalin

Nissan Koszalin
Koszalińska 11
Biesiekierz
tel. 94-343-88-90

Nissan Koszalin
pon.-piątek:
salon: 8:00-18:00
serwis: 8:00-18:00
soboty: 08:00 - 14:00

Nissan Serwis

Serwis Szczecin
tel. 91-466 87 07

Serwis Koszalin
tel. 94-343 88 90

Blacharnia-lakiernia
Tel. 722 011 011

pon.-piątek:
8:00-18:00
sobota: 8:00-14:00

NISSAN POLMOTOR 2015 Wszystkie prawa zastrzeżone.

GRUPA POLMOTOR: Polmotor.pl

INFORMACJE DOTYCZĄCE DANYCH OSOBOWYCH

Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest:

POLMOTOR AUTO - SERWIS
Jawna Przepłata, Dariusz Olkiewicz Sp. Jawna
Ul. Andrzeja Struga 71
70-784 Szczecin

Od dnia 25.05.2018 r.będzie możliwość skontaktowania się ze specialistą z zakresu ochrony danych osobowych  za  pośrednictwem adresu: rodo@polmotor.pl. 

Dane osobowe będą przetwarzane przez POLMOTOR SPÓŁKA JAWNA w szczególności:

 1. kierując się zasadami celowości i adekwatności polegającymi na tym, iż POLMOTOR SPÓŁKA JAWNA przetwarza Państwa dane osobowe w ściśle określonym, minimalnym zakresie niezbędnym do osiągnięcia celu, o którym mowa poniżej;
 2. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) i lit. c) RODO* w celu:
  1. podjęcia działań przed zawarciem umowy na żądanie osoby, której dane dotyczą lub wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą (dane niezbędne do zawarcia umowy są wskazane na formularzu umowy),
  2. wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze;
 3. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO czyli na podstawie prawnie uzasadnionego interesu POLMOTOR SP. JAWNA w celu:
  1. marketingu produktów lub usług własnych, w tym spersonalizowanych na podstawie profilu klienta,
  2. organizowania i przeprowadzania konkursów oraz innych akcji marketingowych,
  3. dochodzenia lub zabezpieczenia roszczeń,
  4. prowadzenia analiz jakości technicznej świadczonych usług i towaru;
 4. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO tj. na podstawie odrębnej zgody w celu:
  1. dokonania weryfikacji wiarygodności płatniczej klienta w oparciu o informacje z biur informacji gospodarczej,
  2. przekazywania klientowi informacji o produktach i usługach współpracujących z POLMOTOR o zmianie nazwy (firmy), adresu lub siedziby, potwierdzenia przyjęcia reklamacji i udzielenia na nią odpowiedzi na wskazany adres poczty elektronicznej (e-mail),
  3. analiz preferencji klienta, informowania klienta o promocjach i konkursach, zbliżających się terminach przeglądów i upływu ważności posiadanych produktów własnych i obcych (np. ubezpieczenia),
  4. marketingu bezpośredniego produktów lub usług własnych POLMOTOR SPÓŁKA JAWNA,
  5. marketingu bezpośredniego produktów lub usług podmiotów współpracujących z POLMOTOR SPÓŁKA JAWNA, przy czym dane osobowe klienta nie będą udostępniane podmiotom trzecim, a informacja będzie przekazywana przez POLMOTOR SPÓŁKA JAWNA
 5. Marketing bezpośredni, o którym mowa w pkt 4 lit. d) i e) może być realizowany przez POLMOTOR SPÓŁKA JAWNA za pomocą środków komunikacji elektronicznej (np. SMS, MMS, e-mail), telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon, tablet) oraz automatycznych systemów wywołujących (np. urządzeń służących do automatycznego inicjowania połączeń telefonicznych).
 6. Państwa dane osobowe w wyjątkowych sytuacjach mogą być przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej wyłącznie za Państwa jednoznaczną zgodą uzyskaną po uprzednim przestawieniu Państwu zasad i potencjalnych skutków takiego przekazania.
 7. W przypadku określonym w pkt 6 Państwa dane będą zabezpieczone z wykorzystaniem właściwych rozwiązań technicznych i technologicznych zgodnych z dobrymi praktykami stosowanymi w procesie bezpiecznego przetwarzania danych osobowych w sposób zapewniający im poufność.
 8. Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany – decyzje dotyczące Państwa sytuacji nie będą podejmowane za pomocą specjalizowanych algorytmów, w tym również w formie automatycznego profilowania.

Okres, przez który dane osobowe będą przechowywane:

 1. dane osobowe przetwarzane w celu zawarcia lub wykonania umowy oraz wypełnienia obowiązku prawnego Administratora będą przechowywane przez okres obowiązywania umowy, a po jego upływie przez okres niezbędny do:
  1. posprzedażowej obsługi klientów (np. obsługi reklamacji),
  2. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń przysługujących POLMOTOR SPÓŁKA JAWNA,
  3. wypełnienia obowiązku prawnego Administratora (np. wynikającego z przepisów podatkowych lub rachunkowych);
 2. dane osobowe przetwarzane na potrzeby marketingu produktów lub usług własnych POLMOTOR SPÓŁKA JAWNA na podstawie uzasadnionego interesu prawnego, będą przetwarzane do czasu zgłoszenia sprzeciwu przez osobę, której dane dotyczą;
 3. dane osobowe przetwarzane na podstawie odrębnej zgody będą przechowywane do czasu jej odwołania.

Prawa osoby, której dotyczą dane osobowe:

 1. prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, czyli prawo do uzyskania potwierdzenia czy Administrator przetwarza dane oraz informacji dotyczących takiego przetwarzania,
 2. prawo do sprostowania danych, jeżeli dane przetwarzane przez Administratora są nieprawidłowe lub niekompletne,
 3. prawo żądania od Administratora usunięcia danych,
 4. prawo żądania od Administratora ograniczenia przetwarzania danych,
 5. prawo do przenoszenia danych, czyli prawo do otrzymania dostarczonych Administratorowi danych osobowych oraz przesłania ich innemu administratorowi,
 6. prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na podstawie uzasadnionego interesu Administratora lub wobec przetwarzania w celu marketingu bezpośredniego,
 7. prawo wniesienia skargi do polskiego organu nadzorczego lub organu nadzorczego innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej, właściwego ze względu na miejsce zwykłego pobytu lub pracy osoby, której dane dotyczą lub ze względu na miejsce domniemanego naruszenia RODO,
 8. prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie (bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem).


Prawa wymienione w pkt 1)-6) i pkt 8)-9) powyżej można zrealizować m.in. poprzez kontakt z inspektorem ochrony danych lub przesyłając korespondencję do POLMOTOR SPÓŁKA  JAWNA (adresy zostały podane na wstępie).

Kategorie odbiorców danych (w tym podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu POLMOTOR SPÓŁKA JAWNA):

Partnerzy handlowi (np. agenci, sponsorzy), firmy windykacyjne, firmy ubezpieczeniowe, banki, operatorzy pocztowi, przewoźnicy, biura informacji gospodarczej, firmy archiwizujące dokumenty, firmy zajmujące się badaniami opinii klientów, partnerzy świadczący usługi techniczne (np. rozwijanie i utrzymywanie systemów informatycznych i serwisów internetowych).

*     Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).